Jakość Powietrza Jaworzno

Witaj w raporcie dotyczącym jakości powietrza w Jaworznie! Tutaj znajdziesz informacje na temat stanu zanieczyszczenia powietrza w czasie rzeczywistym. Poniżej prezentujemy obecne wartości stężenia pyłów PM2,5, PM10 oraz gazów NO2, SO2.

Ale to nie wszystko! Oprócz aktualnej sytuacji, raport zawiera również prognozy zanieczyszczenia dla Jaworzna oraz dane historyczne. Dzięki temu będziesz mógł ocenić bieżący stan i podjąć odpowiednie działania w celu ochrony swojego zdrowia.

Nasze raporty są aktualizowane na żywo, co oznacza, że zawsze masz dostęp do najświeższych danych. Zachęcamy Cię do zapoznania się z interaktywnym raportem poniżej i śledzenia jakości powietrza w Twojej okolicy!


Stan Jakości Powietrza w Jaworznie dzisiaj

Aktualnie w Jaworznie najnowsze odczyty ze stacji monitorujących jakość powietrza wskazują na bardzo niskie stężenie szkodliwych substancji. Niski poziom ozonu i brak negatywnego wpływu tlenku węgla na atmosferę to dobre wiadomości dla mieszkańców.

Smog Jaworzno (17.04.2024) - zalecenia

Dzisiejsza doskonała jakość powietrza w Jaworznie sprzyja organizacji czasu na zewnątrz. Zachęcamy do korzystania z parków i terenów zielonych, jak również do sportów zewnętrznych oraz otwierania okien w celu wietrzenia pomieszczeń.